O wydarzeniu

17 listopada, po raz pierwszy w wersji wirtualnej, będzie miała miejsce doroczna konferencja w dziedzinie bezpieczeństwa - Fortinet Security Day 2020. W tym roku tematem przewodnim jest Bezpieczeństwo w każdym miejscu.

Czy już dziś możemy przewidzieć przyszłe zagrożenia w cyberprzestrzeni i chronić nasze zasoby cyfrowe? Eksperci Fortinet odpowiedzą na to pytanie w trakcie swoich wystąpień. Podzielą się przykładami wdrożeń u naszych klientów, zaprezentują sprawdzone metody w walce z cyberprzestępcami, przedstawią najskuteczniejsze sposoby ochrony przed współczesnymi zagrożeniami w przestrzeni cyfrowej i zdalnej.

Nad sprawnym przebiegiem konferencji będzie czuwał Jarosław Kuźniar.

Jeśli w swoim przedsiębiorstwie zajmujesz się bezpieczeństwem sieciowym lub systemów produkcyjnych, dbasz o to, aby nikt się do nich nie włamał i naraził firmę na duże straty finansowe i wizerunkowe, chcesz być na bieżąco z nowościami w dziedzinie bezpieczeństwa, ta konferencja jest dla Ciebie. Zapraszamy!

Główne tematy

Konferencję rozpocznie sesja plenarna, w trakcie której opowiemy o strategii Fortinet oraz jakie są trendy w bezpieczeństwie na najbliższy czas. Zaprezentujemy wyniki badania "Zabezpieczenie środowiska IT i ciągłości biznesowej w firmach w czasie pandemii COVID-19", przeprowadzonego wśród największych firm w Polsce i przedstawimy kilka przypadków wdrożeń u naszych klientów. Po części plenarnej, zapraszamy na część techniczną. W tym bloku omówimy kluczowe rozwiązania z naszej oferty, nowe funkcjonalności, które pojawiły się w ostatnim czasie oraz nowości produktowe w ofercie Fortinet.
Na koniec zaplanowaliśmy część rozrywkową wraz ze świętowaniem naszego 20-ego jubileuszu.
 
Główne tematy Fortinet Security Day 2020:
•    Bezpieczeństwo sieci wielooddziałowej nowej generacji
•    Skuteczne zapobieganie i reagowanie na nowe zagrożenia
•    Architektura dostępowa w modelu „Zero Trust”
•    Automatyzacja SOC
•    Bezpieczeństwo chmury i z chmury
•    Bezpieczna telepraca
 
W trakcie konferencji będzie dostępny czat z inżynierami Fortinet, na którym można znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania z zakresu bezpieczeństwa.