Henrik Meyer
Henrik Meyer
Systems Engineer
Fortinet

Jolanta Malak
Jolanta Malak Malak
Regional Manager
Fortinet
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie w branży IT, które zdobywała pracując m.in. dla Hewlett-Packard Polska i Symantec Poland. Ostatnio zarządzała sprzedażą rozwiązań wspomagających ochronę bezpieczeństwa IT na terenie Europy Wschodniej i Południowej, odpowiadając za biznes w Polsce, Czechach, Słowacji i w krajach bałtyckich.

Robert Dąbrowski
Robert Dąbrowski
SE Manager
Fortinet
Ma za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z systemami teleinformatycznymi. Pracował między innymi 9 lat w Alcatel Polska jako inżynier systemowy oraz 2.5 roku w Solidex jako kierownik zespołu konsultantów. Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa informacji w infrastrukturze przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. W Fortinet od lipca 2009.

Paweł Wojciechowski
Paweł Wojciechowski
BDM, Cloud
Fortinet
Z branżą IT związany od ponad 25 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Hewlett-Packard, EMC i Symantec, będąc odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce, jak również Austrii, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich. Absolwent Politechniki Warszawskiej, University of Bristol oraz programu MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie w firmie Fortinet pełni funkcję Business Dedvelopment Manager.

Piotr Bienias
Piotr Bienias
Principal Systems Engineer
Fortinet
Absolwent Telekomunikacji na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i od początku swojej kariery związany jest z sieciami teleinformatycznymi, pracując jako inżynier między innymi w środowisku integratorskim i ISP. Specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, budowie sieci IP oraz technologiach z obszaru chmur obliczeniowych.

Joanna Chmielak
Joanna Chmielak
Commercial Manager
Fortinet
Obecnie odpowiada za sprzedaż rozwiązań Fortinet do sektora energetycznego, automotive i retail. Od ponad 20 lat związana jest z branżą nowych technologii. Posiada doświadczenie zarówno w sprzedaży bezpośredniej, współpracy z kanałem partnerskim, jak również z zakresu zarządzania operacyjnego w przedsiębiorstwie. Pracowała dla Optimus, NCR, IBM, Symantec i Logitech. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Handlu Zagranicznego w Wyższej Szkole Handlu i Prawa. Tytuł MBA Digital Transformation uzyskała w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Prywatnie pasjonatka nowych technologii, robotyzacji i sportów motorowodnych.

Wojciech Ciesielski
Wojciech Ciesielski
MAM
Fortinet
Odpowiada za sprzedaż rozwiązań Fortinet do klientów z sektora finansowego.
Od dwudziestu lat związany z branżą informatyczną jako twórca i producent oprogramowania, dostawca rozwiązań, a przede wszystkim jako zarządzający sprzedażą do klientów korporacyjnych. W ramach pracy dla Hewlett-Packard Polska prowadził współpracę z klientami sektora telekomunikacyjnego. W ostatnich latach związany był z firmami Symantec i Veritas, kierując sprzedażą rozwiązań cyberbezpieczeństwa i zarządzania danymi do szeregu klientów korporacyjnych, głównie w sektorze finansowym.
Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w Gdańsku. Ukończył program Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Pasjonuje się nowymi trendami w technologiach informatycznych nie tylko pod kątem technicznym, ale regulacyjnym, gospodarczym i wyzwań społecznych. Uwielbia podróżowanie, bieganie, narciarstwo i wędkowanie.

Sebastian Krystyniecki
Sebastian Krystyniecki
Principal SE
Fortinet
Absolwent Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Ukończył również studia podyplomowe „Inżynieria oprogramowania” na Wydziale EAIE krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.
Od ponad 15 lat zajmuje się tematyką wdrożeń, projektowania i administracji systemami bezpieczeństwa, a także integracji rozwiązań komercyjnych oraz open source. Zawodowo interesuje się również zagadnieniami testów penetracyjnych i audytu teleinformatycznego oraz szkoleniami dotyczącymi tematyki bezpieczeństwa sieci.
Posiada szereg certyfikatów branżowych. Wolne chwile poświęca na uprawianie jeździectwa i literaturę. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach: Gridwise Tech, Veracomp oraz Compendium, gdzie pracował jako trener i szkoleniowiec. W Fortinet od 2010 roku.

Tomasz Niewdana
Tomasz Niewdana
SE
Fortinet
Ma ponad 15 lat doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa IT oraz praktyczne spojrzenie z perspektywy tworzenia, rozwoju i implementacji integracji systemów ICT. Aktualnie jest skoncentrowany na szeroko rozumianym bezpieczeństwie sieciowym i aplikacyjnym pod kątem możliwości detekcji i ochrony przed APT, również w obszarach IoT/OT.

Piotr Nowotarski
Piotr Nowotarski
CSE
Fortinet
Inżynier wsparcia sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa dla zasobów w chmurach publicznych . Odpowiedzialny za kluczowe projekty i najważniejszych klientów Fortinet na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Absolwent Politechniki Śląskiej. Z IT związany od kiedy pamięta. Ekspert w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa IT. Specjalizuje się w systemach Next Generation Firewall oraz publicznych chmurach obliczeniowych. Doświadczony wdrożeniowiec i trener. Pracował dla wiodących dystrybutorów rozwiązań bezpieczeństwa IT w Polsce.

Szymon Polinski
Szymon Polinski
Systems Engineer
Fortinet
Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych (R&S, Data Center, Security, Mobility). Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych dla największych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. Pasjonat sieci bezprzewodowych.

Ireneusz Stępień
Ireneusz Stępień
Major Accounts Manager
Fortinet
Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej o specjalności Systemy Sterowania. Ukończył również na Politechnice Wrocławskiej studia podyplomowe Zarządzanie i Marketing. Tytuł MBA uzyskał na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, organizowanej we współpracy z Franklin University Ohio. Dyplomowany coach, tytuł ten uzyskał w Wyższej Szkole Bankowej po ukończeniu studiów organizowanych pod patronatem Izby Coachingu.
Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Obszar sprzedaży, kontaktu z Klientem i negocjacji to główne kompetencje i rozwijane zainteresowania. Doświadczenie zdobywał w firmach ComputerLand/Sygnity, Dell. Od 2016 w zespole Fortinet jako Regional Sales Manager.
Tworzenie strategii zespołów sprzedaży z wykorzystaniem mechanizmów IV i V generacji sprzedaży i nowoczesnych negocjacji w połączeniu z transformacyjnym podejściem do obsługi Klienta i efektywnej komunikacji wraz z sumą doświadczeń managerskich i coachingowych są gwarancją sukcesu.

Agnieszka Szarek
Agnieszka Szarek
Channel Manager Poland
Fortinet
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej. Od ponad 7lat w Fortinet. Obecnie kieruje zespołem kanału partnerskiego, dystrybucyjnego oraz centrum edukacyjnym. Odpowiada za bezpośrednie wsparcie partnerów, podniesienie ich wiedzy z zakresu technologii Fortinet oraz rozwoju wspólnego biznesu.
Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Prywatnie lubi sport, gotowanie i kocha swoja pracę.
Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Prywatnie lubi sport, gotowanie i kocha swoja pracę.

Sebastian Szydełko
Sebastian Szydełko
Major Accounts Manager
Fortinet
W firmie Fortinet odpowiada za sprzedaż rozwiązań do klientów z sektora publicznego oraz energetyki. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przed zatrudnieniem w Fortinet był związany z wiodącymi producentami rozwiązań cyberbezpieczeństwa na świecie, takimi jak Symantec oraz F5 Networks. Posiada ponad 15 -letnie doświadczenie w sprzedaży oraz wiedzę praktyczną z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz aplikacji. Prywatnie pasjonat sportów takich jak squash, narciarstwo, bieganie.

Michał Taterka
Michał Taterka
Principal Systems Engineer
Fortinet
Miłośnik wszystkiego co związane z sieciami teleinformatycznymi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych. Uczestniczył w wielu projektach zarówno jako projektant, jak i integrator systemów bezpieczeństwa.

Piotr Tkaczyk
Piotr Tkaczyk
Systems Engineer
Fortinet
Jest ekspertem pracującym w Fortinet. Specjalizuje się w technologiach sieciowych związanych z bezpieczeństwem aplikacji. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w dużych instytucjach finansowych oraz spółkach skarbu państwa.
Występuje jako prelegent na konferencjach branżowych oraz prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu ochrony aplikacji web.