Frank Heuer
Frank Heuer
Business Development Manager MSSP
Fortinet

Jolanta Malak
Jolanta Malak
Regional Sales Director
Fortinet

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie w branży IT, które zdobywała pracując m.in. dla Hewlett-Packard Polska i Symantec Poland. Ostatnio zarządzała sprzedażą rozwiązań wspomagających ochronę bezpieczeństwa IT na terenie Europy Wschodniej i Południowej, odpowiadając za biznes w Polsce, Czechach, Słowacji i w krajach bałtyckich.Robert Dąbrowski
Robert Dąbrowski
Systems Engineering Manager
Fortinet

Ma za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z systemami teleinformatycznymi. Pracował między innymi 9 lat w Alcatel Polska jako inżynier systemowy oraz 2.5 roku w Solidex jako kierownik zespołu konsultantów. Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa informacji w infrastrukturze przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. W Fortinet od lipca 2009.Paweł Wojciechowski
Paweł Wojciechowski
Channel Sales Director
Fortinet

Z branżą IT związany od ponad 25 lat. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. dla Hewlett-Packard, EMC i Symantec, będąc odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce, jak również Austrii, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich. Absolwent Politechniki Warszawskiej, University of Bristol oraz programu MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie w firmie Fortinet pełni funkcję Business Dedvelopment Manager.Piotr Bienias
Piotr Bienias
Principal Systems Engineer
Fortinet
Absolwent Telekomunikacji na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i od początku swojej kariery związany jest z sieciami teleinformatycznymi, pracując jako inżynier między innymi w środowisku integratorskim i ISP. Specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, budowie sieci IP oraz technologiach z obszaru chmur obliczeniowych.

Joanna Chmielak
Joanna Chmielak
Enterprise Manager
Fortinet
Obecnie odpowiada za sprzedaż rozwiązań Fortinet do sektora energetycznego, automotive i retail. Od ponad 20 lat związana jest z branżą nowych technologii. Posiada doświadczenie zarówno w sprzedaży bezpośredniej, współpracy z kanałem partnerskim, jak również z zakresu zarządzania operacyjnego w przedsiębiorstwie. Pracowała dla Optimus, NCR, IBM, Symantec i Logitech. Ukończyła studia magisterskie na wydziale Handlu Zagranicznego w Wyższej Szkole Handlu i Prawa. Tytuł MBA Digital Transformation uzyskała w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Prywatnie pasjonatka nowych technologii, robotyzacji i sportów motorowodnych.

Wojciech Ciesielski
Wojciech Ciesielski
FSI Sales Manager
Fortinet
Odpowiada za sprzedaż rozwiązań Fortinet do klientów z sektora finansowego.
Od dwudziestu lat związany z branżą informatyczną jako twórca i producent oprogramowania, dostawca rozwiązań, a przede wszystkim jako zarządzający sprzedażą do klientów korporacyjnych. W ramach pracy dla Hewlett-Packard Polska prowadził współpracę z klientami sektora telekomunikacyjnego. W ostatnich latach związany był z firmami Symantec i Veritas, kierując sprzedażą rozwiązań cyberbezpieczeństwa i zarządzania danymi do szeregu klientów korporacyjnych, głównie w sektorze finansowym.
Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w Gdańsku. Ukończył program Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Pasjonuje się nowymi trendami w technologiach informatycznych nie tylko pod kątem technicznym, ale regulacyjnym, gospodarczym i wyzwań społecznych. Uwielbia podróżowanie, bieganie, narciarstwo i wędkowanie.

Sebastian Krystyniecki
Sebastian Krystyniecki
Systems Engineering Management
Fortinet

Absolwent Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Ukończył również studia podyplomowe „Inżynieria oprogramowania” na Wydziale EAIE krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.
Od ponad 20 lat zajmuje się tematyką wdrożeń, projektowania i administracji systemami bezpieczeństwa, a także integracji rozwiązań komercyjnych oraz open source. Zawodowo interesuje się również zagadnieniami testów penetracyjnych i audytu teleinformatycznego oraz szkoleniami dotyczącymi tematyki bezpieczeństwa sieci.
Posiada szereg certyfikatów branżowych. Wolne chwile poświęca na uprawianie jeździectwa i literaturę. W Fortinet od 2010 roku.Tomasz NIEWDANA
Tomasz NIEWDANA
Principal Systems Engineer
Fortinet

Ma ponad 15 lat doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa IT oraz praktyczne spojrzenie z perspektywy tworzenia, rozwoju i implementacji integracji systemów ICT. Aktualnie jest skoncentrowany na szeroko rozumianym bezpieczeństwie sieciowym i aplikacyjnym pod kątem możliwości detekcji i ochrony przed APT, również w obszarach IoT/OT.Piotr Nowotarski
Piotr Nowotarski
CSE – Public Cloud EMEA
Fortinet

Consulting Systems Engineer responsible for public cloud offering in Fortinet. Responsible for key projects and largest customers of Fortinet in EMEA. Having more than 15 years of experience in IT, working also as a trainer. Focused on IT Security solutions, especially on Next Generation Firewalls systems. Experienced in implementations of multiple security systems from different vendors. Before joining Fortinet he was working for IT Security vendors in CEE region and leading IT Security Value Added Distributors in Poland.Szymon Polinski
Szymon Polinski
Systems Engineering Manager
Fortinet

Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych (R&S, Data Center, Security, Mobility). Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych dla największych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. Pasjonat sieci bezprzewodowych.Ireneusz Stępień
Ireneusz Stępień
Industry Team Leader
Fortinet

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej o specjalności Systemy Sterowania. Ukończył również na Politechnice Wrocławskiej studia podyplomowe Zarządzanie i Marketing. Tytuł MBA uzyskał na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, organizowanej we współpracy z Franklin University Ohio. Dyplomowany coach, tytuł ten uzyskał w Wyższej Szkole Bankowej po ukończeniu studiów organizowanych pod patronatem Izby Coachingu.
Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Obszar sprzedaży, kontaktu z Klientem i negocjacji to główne kompetencje i rozwijane zainteresowania. Doświadczenie zdobywał w firmach ComputerLand/Sygnity, Dell. Od 2016 w zespole Fortinet jako Regional Sales Manager.
Tworzenie strategii zespołów sprzedaży z wykorzystaniem mechanizmów IV i V generacji sprzedaży i nowoczesnych negocjacji w połączeniu z transformacyjnym podejściem do obsługi Klienta i efektywnej komunikacji wraz z sumą doświadczeń managerskich i coachingowych są gwarancją sukcesu.Agnieszka Szarek
Agnieszka Szarek
DAM
Fortinet

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej. Od ponad 7lat w Fortinet. Obecnie kieruje zespołem kanału partnerskiego, dystrybucyjnego oraz centrum edukacyjnym. Odpowiada za bezpośrednie wsparcie partnerów, podniesienie ich wiedzy z zakresu technologii Fortinet oraz rozwoju wspólnego biznesu.
Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Prywatnie lubi sport, gotowanie i kocha swoja pracę.
 Sebastian Szydełko
Sebastian Szydełko
Major Accounts Manager
Fortinet
W firmie Fortinet odpowiada za sprzedaż rozwiązań do klientów z sektora publicznego oraz energetyki. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przed zatrudnieniem w Fortinet był związany z wiodącymi producentami rozwiązań cyberbezpieczeństwa na świecie, takimi jak Symantec oraz F5 Networks. Posiada ponad 15 -letnie doświadczenie w sprzedaży oraz wiedzę praktyczną z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz aplikacji. Prywatnie pasjonat sportów takich jak squash, narciarstwo, bieganie.

Michał Taterka
Michał Taterka
Principal Systems Engineer
Fortinet
Miłośnik wszystkiego co związane z sieciami teleinformatycznymi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych. Uczestniczył w wielu projektach zarówno jako projektant, jak i integrator systemów bezpieczeństwa.

Piotr Tkaczyk
Piotr Tkaczyk
Systems Engineer
Fortinet
Jest ekspertem pracującym w Fortinet. Specjalizuje się w technologiach sieciowych związanych z bezpieczeństwem aplikacji. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w dużych instytucjach finansowych oraz spółkach skarbu państwa.
Występuje jako prelegent na konferencjach branżowych oraz prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu ochrony aplikacji web.