Забезпечуючи захист цифрового світу

Запрошуємо Вас на наш щорічний захід Fortinet Security Day, який відбудеться 6 квітня 2021 року для замовників та партнерів з України та Білорусі. Цього року захід у новому онлайн-форматі відвідають понад 450 учасників. Експерти з кібербезпеки з двох студій прямого ефіру з різних країн в режимі реального часу поділяться цікавим і корисним контентом, знаннями про актуальні проблеми безпеки та практичним досвідом прийняття вірних управлінських рішень. У Вас буде можливість задати питання спікерам та отримати на них відповіді під час заходу зі сцени або у чаті з експертом Fortinet.

Ми завжди прагнемо поділитися з Вами найцікавішим: для Вас виступ Alain Sanchez, директора з інформаційної безпеки Fortinet EMEA, який розповість про нові технології, що визначають майбутнє кібербезпеки на найближчі роки. Ви також більше дізнаєтеся щодо серця нашої екосистеми Fortinet Security Fabric - оновленої операційної системи FortiOS 7.0, щодо способів мінімізації часу виявлення і реагування на інциденти за рахунок автоматизації та інтеграції. Особливу увагу ми приділимо темі Secure SD-WAN, для цього ми запросимо до студії прямого ефіру наших замовників і зовнішніх експертів обговорити переваги даного рішення. Ви зможете відвідати 3 віртуальних стенда наших дистриб'юторів і взяти участь в бізнес-грі та виграти подарунки від наших партнерів. Приєднуйтесь, буде цікаво!

6 квітня 2021

Початок:

10:00 Київ

 

ОДНА платформа, ОДНА концепція, ОДИН лідер ... не пропустіть наш захід номер ОДИН!

Задайте питання в режимі реального часу та отримайте відповіді експертів

Візьміть участь в онлайн-голосуваннях на найактуальніші теми інформаційної безпеки

Дізнайтеся більше про майбутнє кібербезпеки з перших вуст

Спiкери

Програма

Tuesday, April 6, 2021
10:00 AM - 10:10 AMВідкриття конференції
10:10 AM - 10:40 AMГлобальна та локальна стратегії розвитку Fortinet
10:40 AM - 11:10 AMЕволюція ландшафту загроз
11:10 AM - 11:40 AMМінімізація часу виявлення і реагування на кібератаки
11:40 AM - 12:00 PMПерерва. Відвідування віртуальних стендів
12:00 PM - 12:30 PMЗахищений SD-WAN та SD-Branch від Fortinet: краще разом
12:30 PM - 1:30 PMПанельна дискусія з експертами ринку: Secure SD-WAN - просунута маршрутизація, інтелектуальне балансування трафіку додатків, зручна система управління та оркестрації.
1:30 PM - 2:00 PMFortiOS 7.0. Нові функції та демонстрація особливостей оновленої операційної системи
2:00 PM - 2:30 PMБізнес-гра та вручення призів

Партнери