O wydarzeniu

19 września w Warszawie będzie miała miejsce doroczna konferencja w dziedzinie bezpieczeństwa - Fortinet Security Day 2019. W tym roku tematem przewodnim jest Bezpieczeństwo danych w cyfrowym świecie. Czy już dziś możemy przewidzieć przyszłe zagrożenia w cyberprzestrzeni i chronić nasze zasoby cyfrowe?
Eksperci Fortinet spróbują odpowiedzieć na to pytanie w trakcie swoich wystąpień, podzielą się sprawdzonymi metodami w walce z cyberprzestępcami, przedstawią najskuteczniejsze sposoby ochrony przed współczesnymi zagrożeniami w przestrzeni cyfrowej.
Nad sprawnym i ciekawym przedstawieniem rozwiązań technologicznych i biznesowych Fortinet czuwał będzie Artur Andrus.
Jeśli w swoim przedsiębiorstwie zajmujesz się bezpieczeństwem sieciowym lub systemów produkcyjnych, dbasz o to, aby nikt się do nich nie włamał i naraził firmę na duże straty finansowe i wizerunkowe, chcesz być na bieżąco z nowościami w dziedzinie bezpieczeństwa, ta konferencja jest dla Ciebie.

Główne tematy

Konferencja składa się z sesji plenarnej i strefy demo, gdzie nasi Partnerzy na żywo zaprezentują technologię Fortinet w działaniu.
Główne tematy tegorocznego Fortinet Security Day 2019 to:
  • komplementarna architektura bezpieczeństwa - Fortinet Security Fabric; zabezpieczenie sieci i aplikacji
  • zabezpieczenie technologii operacyjnej (OT)
  • zabezpieczenie sieci w data center i w chmurze
  • bezpieczne i efektywne połączenie w sieciach rozległych WAN
  • przykłady wdrożeń zintegrowanej ochrony infrastruktury i sieci
  • rozpoznanie oraz kontrola urządzeń i użytkowników na etapie dostępu do sieci
W trakcie konferencji będzie można umówić się na indywidualne spotkania z inżynierami Fortinet i znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania z zakresu bezpieczeństwa.
Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.