Ireneusz Stępień
Ireneusz Stępień
Regional Sales Manager
Fortinet
Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej o specjalności Systemy Sterowania. Ukończył również na Politechnice Wrocławskiej studia podyplomowe Zarządzanie i Marketing. Tytuł MBA uzyskał na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, organizowanej we współpracy z Franklin University Ohio. Dyplomowany coach, tytuł ten uzyskał w Wyższej Szkole Bankowej po ukończeniu studiów organizowanych pod patronatem Izby Coachingu.
Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Obszar sprzedaży, kontaktu z Klientem i negocjacji to główne kompetencje i rozwijane zainteresowania. Doświadczenie zdobywał w firmach ComputerLand/Sygnity, Dell. Od 2016 w zespole Fortinet jako Regional Sales Manager.
Tworzenie strategii zespołów sprzedaży z wykorzystaniem mechanizmów IV i V generacji sprzedaży i nowoczesnych negocjacji w połączeniu z transformacyjnym podejściem do obsługi Klienta i efektywnej komunikacji wraz z sumą doświadczeń managerskich i coachingowych są gwarancją sukcesu.

Michal Taterka
Michal Taterka
SE
Fortinet
Miłośnik wszystkiego co związane z sieciami teleinformatycznymi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych. Uczestniczył w wielu projektach zarówno jako projektant, jak i integrator systemów bezpieczeństwa.